Fark Yaratmak İsterseniz GREEN WORLD Medya

Biz bir dijital yaratıcı hizmetler firmasıyız.İyi bir ürününüz olabilir, ama Global Zamanın Merkezinde, tüketicinin nabzını duyacak kadar yakın bir çözüm ortağınız yoksa, sadece alkışlanırsınız, satamazsınız…

Hikayemiz…

2009 yılında iddialardan arındırılmış fakat başarı ve sürekli gelişime odaklanmış bir çalışma anlayışıyla yıllar sonra GREEN WORLD Medya’yı ortaya çıkaracak olan hikayemiz başladı. Bizler, bir reklam ajansında olması gereken bütün özellikleri özgün bir üslupla yeniden yorumluyoruz.

Yola çıktığımız nokta çok uzaklarda kalmış olsa da, bir an olsun başlangıç noktasındaki heyecanımızı unutmadık. İşte bu heyecanın ve gelişim sürecinin en olgun ve en profesyonel meyvesi olan GREEN WORLD Medya’da müşterilerimiz için bütünleşik ve 360 derece bir hizmet anlayışını benimsedik.

Bu serüven devam ederken bir çok tanımlamayı yeniden yaptık. Müşterilerimizin değişen talep ve istekleri doğrultusunda trendleri takip ederek, müşteri beklentileri ile aynı süratte değişime ayak uydurmayı görev edindik.

Dijitalleşen dünyamızın bizlere sunduğu yeni mecralarda dijital iletişimin nabzını müşterilerimiz için tutmaya devam ediyoruz. Farklı disiplinlerden beslenen kreatif ekibimizle marka ve müşterilerimizin, global ve yerel iletişim ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmeye odaklandık.

GREEN WORLD Medya sayesinde sizlerin de iletişimin 360 derecelik görüş açısını yakalayacağınızı ve markanıza yeni bir soluk katacağınızı vurgulamak isteriz.

Neler & Nasıl Yapıyoruz…

Biz dijital platformlara odaklanmış bir reklam ajansıyız. Bize dijital reklam ajansı da diyorlar. Yaratıcı fikirleri, bir ve sıfırlardan oluşan dijital dünyada size yeni müşteriler kazandırmak için üretiyor ve yönetiyoruz. Fikrin dijital halini üretiyoruz.

Ürün ve hizmetlerinizi daha çok insana, etkili ve doğru tanıtamıyorsanız, tatmin edici satış rakamlarını unutun. Dünyanın en iyi ürününü de üretseniz, satamıyorsanız hiçbir anlam ifade etmiyor. Bir ürünü satabilmek için, o ürünle ilgilenebilecek insanlara doğru şekilde tanıtmanız gerekiyor.

İnsanlar, ne yaptığınızdan çok nasıl yaptığınızla ilgileniyorlar. Bizim de en büyük farkımız bu. İşin “nasıl” yapıldığı bizim için çok önemli. İşimize öyle önem veriyoruz ki, dünyada uygulanan en modern ve etkili yöntemleri kullanıyoruz.

EKİP

Bir reklama bir kişi imza atmaz, hepsi ekip işidir…

Fatih Erdem

Company Management

Cansel Fındık

Public Relations Officer

Tuğrul Çelik

Creative Director